Регуляторна політика

02 липня 2019 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення регуляторного акта

Проект рішення Теофіпольської районної  ради  «Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Теофіпольського району». Проект рішення підготовлений відповідно до рекомендацій органів Антимонопольного комітету України та з метою встановлення рівних умов здійснення господарської діяльності для всіх суб՚єктів господарювання незалежно від форм власності, які є учасниками регіональних ринків роздрібної торгівлі лікарськими засобами в Теофіпольському районі. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються на адресу Теофіпольської районної ради: смт Теофіполь, вул. Небесної сотні ,19 (Леніна, 19). Відповідно до Закону  України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта. Згідно Закону України «Про звернення громадян», юридичні та фізичні особи, їх об’єднання надають власні зауваження та пропозиції в усній чи письмовій формі, виходячи з вимог чинного законодавства.

Про внесення змін до рішення районної ради від 25 березня 2011 року №11-4/2011 "Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Теофіпольського району"

Аналіз регуляторного акта

Аналіз регуляторного впливу

Експертний висновок

Базове відстеження

31 січня 2019 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення регуляторного акта

     З метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів, розширення ринку послуг та споживання, відповідно до Методичних рекомендацій з питань застосування норм часу на роботи та послуги, що виконуються бюро технічної інвентаризації України, Збірника норм часу на роботи, що виконуються суб՚єктами господарювання, які здійснюють технічну інвентаризацію об՚єктів нерухомого майна, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово – комунального господарства від 21 листопада 2003 року №198, зареєстрованого  в Міністерстві юстиції України 12 лютого 2004 року за №188/8787, змін до Примірного переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово – комунального господарства від 12 листопада 2004 року №198, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 листопада 2004 року за № 1461/10060, Змін до Збірника норм часу на роботи та послуги, що виконуються бюро технічної інвентаризації України, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово – комунального господарства від 30 вересня 2005 року № 150, зареєстрованого в Міністерстві України 20 жовтня 2005 року за № 1235/11515, змін і доповнень до Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України, Об՚єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово – комунальної галузі України» та Центральним комітетом профспілки працівників житлово – комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2017 – 2018 роки, зареєстрованих в Міністерстві соціальної політики України 19 лютого 2018 року №5, Порядку застосування норм Галузевої угоди, затвердженої Рішенням Ради Федерації роботодавців ЖКГ України № 07-16 від 01 червня 2016 року із змінами, внесеними згідно Рішення Ради Федерації роботодавців ЖКГ України №10-16 від 05 жовтня 2016 року, районна рада пропонує винести на розгляд районної ради  проект рішення «Про встановлення вартості 1-ї норми часу на роботи та послуги, а також вартості послуг на приватизацію державного житлового фонду, що виконуються Теофіпольським районним бюро технічної інвентаризації». Розробник проекту рішення - Теофіпольське районне бюро технічної інвентаризації, яке знаходиться за адресою: смт Теофіполь, вул. Заводська, 3. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються за вказаною адресою. Відповідно до Закону  України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

Проект рішення "Про встановлення вартості 1-ї норми часу на роботи та послуги, а також вартості послуг на приватизацію державного житлового фонду, що виконуються Теофіпольським районним бюро технічної інвентаризації"

Аналіз регуляторного акта

Аналіз регуляторного впливу

Експертний висновок

Базове відстеження

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення регуляторного акта

       Теофіпольська районна рада згідно статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» надсилає на розгляд та обговорення громадськості, з метою одержання зауважень та пропозицій від громадян, проект рішення Теофіпольської районної ради «Про встановлення порядку і нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств до районного бюджету на 2019 рік». Аналіз регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу даного проекту рішення додаються.
       Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді протягом місяця з дня оприлюднення регуляторного акта на офіційній сторінці районної ради в мережі Інтернет за адресою: смт Теофіполь, вул. Небесної Сотні, 19, виконавчий апарат Теофіпольської районної ради.

Проект рішення "Про встановлення порядку і нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств до районного бюджету на 2019 рік"

Аналіз регуляторного акта

Аналіз регуляторного впливу

Експертний висновок

Базове відстеження

03 серпня 2018 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

 про оприлюднення регуляторного акта

Проект рішення сесії Теофіпольської районної  ради  «Про встановлення двоставкових тарифів на послуги з теплопостачання».

Проект рішення підготовлений з метою приведення двоставкових тарифів на послуги з централізованого опалення  до економічно обґрунтованого  рівня.

 Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються на адресу Теофіпольської районної ради: смт Теофіполь, вул. Небесної сотні ,19 (Леніна, 19).

Відповідно до Закону  України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

 Згідно Закону України «Про звернення громадян», юридичні та фізичні особи, їх об’єднання надають власні зауваження та пропозиції в усній чи письмовій формі, виходячи з вимог чинного законодавства.

Аналіз регуляторного акта

Аналіз регуляторного впливу

Експертний висновок

Базове відстеження

Рішення "Про встановлення двоставкових тарифів з теплопостачання"

 

01 серпня 2018 року
 
 
 
 
 
16 квітня 2018 року
ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення регуляторного акта

З метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів, розширення ринку послуг та споживання, відповідно до „Методичних рекомендацій з питань застосування норм часу на роботи та послуги, що виконуються бюро технічної інвентаризації України”, Збірника норм часу на роботи та послуги, що виконуються бюро технічної інвентаризації України, затвердженого наказом Держжитлово - комунгоспу України від 21 листопада 2003 року № 198, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 грудня 2004 року за № 188/8787 та Галузева  Угода МЖКГ України, Всеукраїнським об’єднанням обласних організацій роботодавців підприємств житлово - комунальної галузі „Федерація роботодавців ЖКГ України” та ЦК профспілки працівників ЖКГ на 2010 - 2012 роки, зареєстрована Міністерством праці № 38 від 12 жовтня 2010 року, Порядок застосування норм Галузевої угоди затверджено рішенням Ради Федерації роботодавців ЖКГ України № 07-16 від 01 червня 2016 року районна рада пропонує винести на розгляд районної ради  проект рішення „Про встановлення вартості 1-ї норми часу на роботи та послуги, а також вартості послуг на приватизацію державного житлового фонду, що виконуються Теофіпольським районним бюро технічної інвентаризації”.

Розробник проекту рішення Теофіпольське районне бюро технічної інвентаризації, яке знаходиться за адресою: смт Теофіполь, вул. Заводська, 3. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються за вказаною адресою.

Відповідно до Закону  України  „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

Згідно Закону України „Про звернення громадян”, юридичні та фізичні особи, їх об’єднання надають власні зауваження та пропозиції в усній чи письмовій формі, виходячи з вимог чинного законодавства.

Проект рішення "Про встановлення вартості 1-ї норми часу на роботи та послуги, а також вартості послуг на приватизацію державного житлового фонду, що виконуються Теофіпольським районним бюро технічної інвентаризації"

Аналіз регуляторного акта

Аналіз регуляторного впливу

Експертний висновок          


01 лютого 2018 року
ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення регуляторного акта

З метою приведення тарифів на послуги з теплопостачання, що надаються КП «Тепловик» до економічно обґрунтованого рівня, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу  до формування  тарифів на житлово-комунальні послуги», районна рада пропонує винести на розгляд районної ради  проект рішення «Про встановлення скоригованих  одноставкових тарифів на послуги з теплопостачання».

Розробник проекту даного рішення КП «Тепловик», яке знаходиться за адресою: смт Теофіполь, вул. Свободи, 25. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються за вказаною адресою.

Відповідно до Закону  України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

Згідно Закону України «Про звернення громадян», юридичні та фізичні особи, їх об’єднання надають власні зауваження та пропозиції в усній чи письмовій формі, виходячи з вимог чинного законодавства.

 


 

5 січня 2018 року
ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення регуляторного акта
       Теофіпольська районна рада згідно статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" надсилає на розгляд та обговорення громадськості, з метою одержання зауважень та пропозицій від громадян, проект рішення Теофіпольської районної ради "Про встановлення порядку і нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств до районного бюджету на 2018 рік" (регуляторний акт) та аналіз регуляторного впливу даного проекту рішення.
       Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді за адресою: смт.Теофіполь, вул. Небесної Сотні,19, відділ комунальної власності виконавчого апарату районної ради протягом місяця з дня розміщення його на офіційній сторінці Теофіпольської районної ради в мережі Інтернет.

Проект рішення "Про встановлення порядку і нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств до районного бюджету на 2018 рік"

 

01 листопада 2017 року
ПОВІДОМЛЕННЯ 
про оприлюднення регуляторного акта

З метою приведення тарифів на послуги з теплопостачання, що надаються КП "Тепловик" до економічного обгрунтованого рівня, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 "Про забезпечення єдиного підходу до форсування тарифів на житлово - комунальні послуги", районна рада пропонує винести на розгляд сесії районної ради проект рішення "Про встановлення скоригованих одноставкових тарифів на послуги з теплопостачання". Розробник проекту даного рішення КП "Тепловик". 

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту. Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді за адресою: смт Теофіполь, вул. Свободи, 25. 

 


21 лютого 2017 року
ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення регуляторного акта
       Теофіпольська районна рада згідно статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" надсилає на розгляд та обговорення громадськості, з метою одержання зауважень та пропозицій від громадян, проект рішення Теофіпольської районної ради "Про встановлення порядку і нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств до районного бюджету на 2017 рік" (регуляторний акт) та аналіз регуляторного впливу даного проекту рішення.
       Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді за адресою: смт.Теофіполь, вул. Небесної Сотні,19, відділ комунальної власності виконавчого апарату районної ради протягом місяця з дня розміщення його на офіційній сторінці Теофіпольської районної ради в мережі Інтернет.

Проект рішення "Про встановлення порядку і нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств до районного бюджету на 2017 рік"


12 січня 2017 року
ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення регуляторного акта
 
       Теофіпольська районна рада згідно статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" надсилає на розгляд та обговорення громадськості, з метою одержання зауважень та пропозицій від громадян, проект рішення Теофіпольської районної ради "Про затвердження калькуляції вартості 1-ї норми часу на роботи та послуги, що виконуються Теофіпольським районним бюро технічної інвентаризації" (регуляторний акт) та аналіз регуляторного впливу даного проекту рішення.
       Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді за адресою: смт.Теофіполь, вул. Небесної Сотні,19, відділ комунальної власності виконавчого апарату районної ради протягом місяця з дня розміщення його на офіційній сторінці Теофіпольської районної ради в мережі Інтернет.
Погода
Погода у Теофіполі

вологість:

тиск:

вітер: