Символіка району

 Герб Теофіпольського району
 
       Герб району має форму щита. В центрі – щит, заокруглений донизу та вписано в декоративний картуш з золотими колосками внизу, зверху увінчаний стилізованою золотою короною, що вказує приналежність герба саме району (зубці корони вирішені у формі листків дерев).
       Щит перетятий навпіл срібним хвилястим поясом. Верхнє поле герба поділене на дві частини: у першому червоному полі срібний хрест - (символізує великодушність, мужність, відвагу, справедливість, сміливість і наполегливість), у другому синьому – золоте усміхнене 16-променеве сонце (символ краси, небесної чистоти, радості і спокою, любові до батьківщини, гордості і слави) У нижньому полі на світло-зеленому фоні зображено срібну кам’яну вежу з двома бійницями та відкритою брамою, вкрита золотим дашком, яка уособлює Човганське укріплення. Відкриті ворота є символом доброзичливості та гостинності.
Вежа відображає оборонну роль укріплення містечка, а також підкреслює місцевий будівельний матеріал.
       Срібний хвилястий пояс – символізує річку Полква;
       Шістнадцятипроменеве сонце з усміхненим обличчям – підкреслює приналежність Теофіпольщини до Хмельницької області та є символом життя і тепла;
       Срібний хрест – символізує історичну приналежність Теофіпольщини до Волині;
       Золоті колоски – вказують на аграрну специфіку району.
Головні елементи – у поєднанні символізують географічну, історичну, культурну та духовну спорідненість земель Поділля, відображають особливість історичного становлення району;

Прапор Теофіпольського району
 
       Прапор району являє собою прямокутне полотнище синього-малиново-зеленого кольору із співвідношенням сторін 2:3 (розмір полотнища згідно з еталоном ).
       Ліва частина правильний трикутник світло-зеленого кольору.
       Верх блакитного кольору – символ Поділля.
       Нижня частина малинового кольору – символізує великодушність.
       Пропорції прапора району узгоджені з розмірами Державного прапора України;
       Загальна композиція прапора району гармонує з геральдичним рішенням побудови герба району;
       Прапор району створений з урахуванням (на основі) історичної традиції, властивої місцевому прапорництву, визначальними рисами якої є:
       відтворення на прапорі земельних емблем;
       зв'язок кольорової гами прапора з гербовими барвами;
Погода
Погода у Теофіполі

вологість:

тиск:

вітер: