Склад постійних комісій районної ради

Постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики
 
Голова комісії
ПИЦЮК Володимир Володимирович (від Теофіпольської районної у Хмельницькій області організації партії « Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
Заступник голови комісії
БОМАЩУК Володимир Йосипович (від Теофіпольської районної у Хмельницькій області організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»)
Секретар комісії
ЛЕБІДЬ Наталія Іванівна (від Теофіпольської районної організації політичної партії «За конкретні справи»)
Члени комісії
КАРАЗЕЙ Володимир Анатолійович (від Теофіпольської районної у Хмельницькій області організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»)
КОРНІЙЧУК Микола Володимирович (від Теофіпольської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Хмельницької області)
МАЄВСЬКИЙ Юрій Францович (від Теофіпольської районної у Хмельницькій області організації партії « Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
МАСТІЙ Василь Васильович (від Теофіпольської районної партійної організації «Аграрної партії України»)
САПУГА Олександр Анатолійович (від Теофіпольської районної організації політичної партії «За конкретні справи»)
СТЕЦЮК Віктор Павлович (від Теофіпольської районної організації партії «Відродження»)
 
Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та законності і правопорядку
 
Голова комісії
ЯЦУХ Василь Леонідович - (від Теофіпольської районної у Хмельницькій області організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»)
Заступник голови комісії
РОМАНЮК  Василь Дмитрович (від Теофіпольської районної партійної організації «Аграрної партії України»)
Секретар комісії
ГУМЕНЮК Микола Романович (від Теофіпольської районної у Хмельницькій області організації партії « Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
Члени комісії
ГОЛУБ Микола Іванович (від Теофіпольської районної у Хмельницькій області організації партії « Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
СТЕЦЮК Леонід Остапович (від Теофіпольської районної організації партії «Відродження»)
 
Постійна комісія з питань аграрної політики
 
Голова комісії
ІВАНЮК Микола Олександрович - (від Теофіпольської районної організації партії «Відродження»)
Заступник голови комісії
ТЕНЕНЕВ Михайло Михайлович  - (від Теофіпольської районної у Хмельницькій області організації партії « Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
Секретар комісії
ШВЕДА В’ячеслав Петрович (від Теофіпольської районної у Хмельницькій області організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»)
Члени комісії
ГАВРИЛЮК  Юрій Петрович (від Теофіпольської районної у Хмельницькій області організації партії « Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
КУХАРЧУК Олександр Володимирович (від Теофіпольської районної партійної організації «Аграрної партії України»)
ПИЛИПЧУК Василь Миколайович (від Теофіпольської районної організації партії «Відродження»)
 
Постійна комісія з питань управління комунальною власністю, будівництва, житлово-комунального господарства та підприємництва.
 
Голова комісії
ДЕМЧУК Василь Васильович  - (від Теофіпольської районної організації політичної партії «За конкретні справи»)
Заступник голови комісії
МАРКАРЯН Юрій Рачікович (від Теофіпольської районної організації політичної партії «За конкретні справи»)
Секретар комісії
ФЕДІКОВ  Юрій Миколайович (від Теофіпольської районної організації партії «Відродження»)
Члени комісії
ДОВЖУК Володимир Віталійович (від Теофіпольської районної організації політичної партії «За конкретні справи»)
МОРОЗ Сергій Васильович (від Теофіпольської районної у Хмельницькій області організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»)
МУРАДОВ Тарієл Фазіл Огли (від Теофіпольської районної організації політичної партії «За конкретні справи»)
 
Постійна комісія з питань соціальної політики та праці, освіти, охорони здоров’я, молоді, фізичної культури і спорту.
 
Голова комісії
ЯКУБІВСЬКИЙ Микола Романович  - (від Теофіпольської районної партійної організації «Аграрної партії України»)
Заступник голови комісії
СЕМЕНЮК Юрій Іванович (від Теофіпольської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Хмельницької області)
Секретар комісії
ВАЛЬЧУК Айна Євгенівна (від Теофіпольської районної організації політичної партії «За конкретні справи»)
Члени комісії
АНГЕЛЮК Юрій Федорович (від Теофіпольської районної у Хмельницькій області організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»)
КУПЧЕВИЧ Олексій Федорович (від Теофіпольської районної у Хмельницькій області організації партії « Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
ЩУР Андрій Вікторович (від Теофіпольської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Хмельницької області)