Приймали вітання захисники України всіх поколінь.

В актовій залі музичної школи відбулося урочисте відзначення Дня захисника України. 14 жовтня, на Покрову, згідно Указу Президента Петра Порошенка, українці відзначають це велике державне свято.. Не випадково встановлено саме цей день календаря. Свято Покрови Пресвятої Богородиці, завжди, ще від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів духовно об’єднує народ, живить його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людський рід, за мир і добро на нашій землі

На святковий захід були запрошені ветерани війни та праці, воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, волонтери, представники установ та організацій району.

Щиро вітали захисників України голова районної ради Андрій Петринюк, перший заступник голови РДА Петро Вільшинський, військовий комісар Василь Кубів, голова районної громадської організації учасників АТО Василь Яцух..голова районної ради ветеранів Андрій Рудюк.

Голова районної ради, зокрема наголосив,, що День захисника України – це свято кожної нашої сім’ї, де обов’язково хтось присягав на вірність своєму народові. « В цьому зв’язку я хочу привітати не лише військових, які зі зброєю в руках захищали та продовжують захищати свою Вітчизну, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої країни, усіх небайдужих, які своєю професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською роботою забезпечують Україні захист — економічний, гуманітарний, інформаційний.»

Також відмітив, що для теофіпольців День святої Покрови – храмове свято, день нашого селища.  Тож у це велике православне свято, звертатимуться до Господа священнослужителі та віряни у всіх Храмах. Прохатимуть Пресвяту Богородицю оберігати теперішніх охоронців державних кордонів, прохатимуть у Всевишнього миру для України.

«Від імені районної ради, її депутатського корпусу, від себе особисто вітаю усіх хто носить високе звання захисника України. Зичу добра та благополуччя всім. Щиро бажаю миру на нашій багатостраждальній Україні, спокою в усіх родинах. Щоб повернулися в рідні домівки наші мобілізовані хлопці, плекали землю, будували оселі, ростили дітей. Щоб ніколи не переживала ніякого роду потрясінь та розколів наша країна. А свята Покрова хай покриє усіх своїм небесним омофором».

Нагородили Грамотами РДА та районної ради окремих представників захисників Вітчизни усіх поколінь.. Поклали квіти учасники заходу на найсвятіших місць – меморіалу слави полеглим у роки Великої вітчизняної війни, бюстів та стелли пам’яті воїнам-афганцям, пам’ятного знака – Покрови Пресвятої Богородиці, встановленого в честь усіх захисників України.

Звучали чудові мелодії у виконанні наших аматорів сцени.