Відзначили 100-річний ювілей газети «Подільські вісті»

Голова районної ради Андрій Петринюк взяв участь в урочистостях з нагоди сторіччя знаного на Хмельниччині обласного часопису «Подільські вісті», що проходили у приміщенні обласної філармонії. На ювілей завітали голова Державного комітету телебачення та радіомовлення України Олег Наливайко, представники обласної та міської влади, керівники районних рад, сільських, селищних, міських об’єднаних територіальних громад, представники установ і організацій краю, вищих навчальних закладів області, дописувачі та читачі газети.

Щирі слова привітання та вдячності висловили сьогоднішнім творцям газети та ветеранам видання голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук. Відмітили, що пройшовши складний історичний шлях, обласне видання «Подільські вісті» має неабияку популярність та актуальність серед читацької аудиторії краю, часопис давно є надійним другом, порадником та справжнім захисником. «Подільські вісті» стали також творчою майстернею непересічних особистостей і талантів. Тут сформовано свої традиції, напрацьовано творчу спадщину, що заклала основу журналістики і літератури краю. У числі ветеранів редакції – видатні журналісти та письменники, публіцисти, громадські і політичні діячі, соціальна позиція котрих вивірена часом. Саме ті, хто є взірцем служіння своєму покликанню і вищій істині, хто передав молодшому поколінню не лише спеціалізовані знання, а й найкращі людські чесноти.

До свого столітнього ювілею видання «Подільські вісті» діяло під різними назвами – «Известия Каменец-Подольского Совета рабочих и солдатских депутатов», «Большевик», «Червона правда», «Червоний кордон», «Зоря Поділля» та «Радянське Поділля», а з 1992 року – «Подільські вісті». Редакторами газети у різні роки були Іван Кулик, Сава Божко, Григорій Лапчинський, Яків Присюда, Іван Бурченко, Юхим Боровський, Василь Соколяненко, Сергій Хмиз, Броніслав Грищук, Йосип Ядуха та Микола Шокало.

Багато слів вдячності отримали подільськовістчани від представників різних рангів та професій: народних депутатів, керіників поважних установ, очільників територіальних громад та інших,  для яких газета є шанованим виданням. Отримали також Грамоти та Подяки від Державного комітету телебачення та радіомовлення України, обласної адміністрації, обласної ради, а також – подарунки- і від владних структур  та благодійників.