Відбулося урочисте зібрання з нагоди 22-ї річниці Конституції України

28 червня вся країна відзначатиме державне свято - День Конституції України. 28 червня 1996 року було ухвалено Основний Закон – Конституцію України. Вона стала реальним і дієвим фундаментом розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Ця подія є важливим етапом на шляху конституційного процесу в Україні, який триває досі.

27 червня 2018 року, напередодні Дня Конституції України, перед початком засідання колегії райдержадміністрації, відбулись урочистості з нагоди 22-ї річниці Конституції України. Зі святом усіх привітав перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський.

У своєму виступі посадовець наголосив, що Конституція для українців є головним гарантом державності і демократії, незалежності і соборності України. Вона має унікальне історичне коріння, адже у той час, коли в Європі панували монархи, українці вже мали перший основний закон – Конституцію Пилипа Орлика. У цей урочистий день побажав усім добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки.

Під час урочистої частини за сумлінну працю та професійне виконання службових обов’язків Грамотами та Подяками було нагороджено кращих працівників району.

Також присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих синів України, які віддали свої життя, захищаючи свободу, незалежність, Конституцію.

Святкові музичні вітання для присутніх підготували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.