Відбулася колегія районної державної адміністрації.

       Заступник голови районної ради Роман Непотас взяв участь у роботі засідання колегії районної державної адміністрації. Засідання відбулося під головуванням першого заступника голови РДА Петра Вільшинського. Учасниками колегії також були керівники окремих структурних підрозділів РДА, сільські та селищні голови, редактор районного часопису.
       Розглянуто наступні питання:
       про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2017 рік та основні напрями роботи у 2018 році інформувала присутніх Валентина Жилюк – начальник відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації.  
       Співдоповідали по данному питанню –
        заступник головного лікаря Теофіпольської ЦРЛ Ольга Ковтуняк,
        головний лікар Центру первинної медико – санітарної допомоги Олена Кравчук,
        начальник відділу агро-промислового розвитку   райдержадміністрації Олександр   Бронетко.
   Про стан здійснення заходів щодо профілактики гостроінфекційних хвороб тварин на території району проінформував начальник Теофіпольського районного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Павло Шевчук.
       Про роботу сектору надання адміністративних послуг райдержадміністрації Сторожук Г.І. за 2017 рік заслухали звіт завідувача сектору надання адміністративних послуг райдержадміністрації Галини Сторожук
       З коротким інформаційним повідомленням виступив військовий комісар Теофіпольського  районного військового комісаріату Василь Кубін.
       За результатами розгляду питань прийнято відповідні розпорядження.