Шановний колектив газети «Подільські вісті», ветерани видання!

Щиро вітаю вас із знаменним ювілеєм – 100-річчям заснування часопису, без якого важко уявити наш Подільський край. Всі ці роки газета була мудрим, тематично багатогранним засобом масової інформації на теренах нашої області, свідком та співавтором розвитку та становлення Хмельниччини.

Без перебільшення можна сказати, що серед усіх друкованих ЗМІ, «Подільські вісті» посідає вагоме місце у житті та розвитку нашого області, є незамінним товаришем кожному читачеві. Цей засіб масової інформації став своєрідною ареною для діалогу між населенням краю і органами влади, місцем, де кожний може висвітлити свою думку та точку зору, а компроміси та спільні рішення задля громадського блага стають можливими. Трудовий колектив газети вирізняється особливою працьовитістю, відповідальним ставленням до своєї роботи, переймаючись різноплановими, злободенними проблемами мешканців.

        Зичу газеті подальшого зростання популярності серед читачів, редакційному колективу – творчого натхнення на цікаві публікації та нові проекти, сили та енергії для плідної роботи на благо нашого краю, великого щастя, міцного здоров’я, миру і гармонії у ваших родинах.

 

             З повагою, голова Теофіпольської районної ради Андрій Петринюк