Робота комісій по підготовці 19 сесії районної ради.

04.09 2018 року. Під головуванням Василя Демчука – голови постійної депутатської комісії з питань управління комунальною власністю, булівництва, житлово-комунального господарства та підприємництва відбулося засідання профільної комісії.

Цього ж дня, на спільному засіданні постійних комісій, яке провів Микола Якубівський – голова постійної депутатської комісії з питань соціальної політики та праці, освіти, охорони здоров’я, молоді, фізичної культури  і спорту, депутати розглянули питання орієнтовного порядку денного, що пропонуються до розгляду на дев’ятнадцятій сесії районної ради.

 

1. Про депутатський запит Голодриги О.М.

2. Про інформацію Старокостянтинівської місцевої прокуратури Хмельницької області про результати діяльності на території Теофіпольського району у 1 півріччі 2018 року.

3. Про хід виконання Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Теофіпольського району Хмельницької області на 2016- 2020 роки.

4. Про хід виконання Районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017- 2020 роки.

5. Про хід виконання Програми підтримки діяльності Теофіпольського районного військового комісаріату на 2017-2020 роки .

6. Про внесення змін до Програми надання фінансової підтримки хворим нефрологічного профілю Теофіпольського району на 2018 рік.

7. Про скасування рішень районної ради.

8. Про безоплатну  передачу нерухомого майна зі спільної власності сіл, селищ Теофіпольського району у комунальну власність територіальної громади Лідихівської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області.

9. Про безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності сіл, селищ Теофіпольського району у комунальну власність територіальної громади Михиринецької сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області.

10. Про затвердження положень про проведення конкурсу на посаду директора та фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Теофіпольської районної ради Хмельницької області.

11. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно- територіального утворення села Кунча на території Кунчанської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області.

12. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно- територіального утворення села Дмитрівка на території Кунчанської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гаврилівської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області (за межами населених пунктів).

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної : ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гаврилівської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області (за межами населених пунктів).

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Карабіївської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області (за межами населених пунктів.

16. Про внесення змін до плану роботи районної ради на 2018 рік.

17. Про встановлення двоставкових тарифів на послуги з теплопостачання.

18. Різне.

По окремих питанях порядку денного були озвучені деякі зауваження до проектів рішень. що будуть враховані при розгляді питань на сесійному засіданні.