Освятили могилу борцям за вільну Україну в селі Іванківці Лановецького району.

Заступник голови районної ради Роман Непотас та начальник інформаційно-аналітичного відділу районної ради Ганна Кондратюк взяли участь у заході, що відбувся  21 жовтня, на Лановеччині, в с. Іванківці. Завдячуючи старанням багатьох небайдужих людей, тут відбулося відкриття та освячення пам’ятника воїнам УПА,

        Досить складною була дорога України до здобуття незалежності. Численна кількість справжніх патріотів, в різні періоди, загинули за волю, свободу та суверенність нашої держави. Багато і досьогодні безіменних могил, особливо на західній частині України. Відрадно, що активістами пошукової групи «Меморіал» виявлені такі могили  в селі Іванківці. За свідченнями місцевих старожилів тут захоронені четверо наших земляків-теофіпольців..

На місцевому кладовищі, де поховані воїни УПА, настоятель місцевої церкви о. Ігор відслужив поминальну панахиду за полеглими воїнами.

Перед громадськістю виступили: заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик, голова райдержадміністрації Юліан Сірант, заступник голови Теофіпольської районної ради Роман Непотас, в.о. сільського голови Наталія Бачинська, депутат обласної ради Микола Риндюк та жителька с.Іванківці Маргарита Яківна Мельничук.

Протоієрея, настоятеля Святопокровського храму села Іванквіці о.Ігоря Огородника нагороджено Грамотою Тернопільської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у духовний розвиток громади, збереження історії рідного краю, увіковічення пам`яті героїв та знагоди 76-річчя створення УПА.

Святу справу зробили вдячні нащадки. Хай з миром упокояться душі загиблих за Україну героїв УПА.