Новорічне привітання голови районної ради Андрія Петринюка

Шановні жителі Теофіпольщини- дорогі мої земляки!
 
     Традиційно повелося, що у передноворічні дні ми підводимо підсумки року, що минає, переглядаємо і аналізуємо зроблене: радіємо перемогам і досягненням, осмислюємо  суттєвість втрат і пов’язані з ними події та миттєвості.
2017 рік був напруженим в економічному плані, особливим рядком вписані військові події на сході нашої держави. Усе це ми переживали нарівні з усіма українцями.
     Хочу відмітити, що районна рада, депутатський корпус у своїй роботі старалися приймати виважені рішення, які в цілому сприяли соціально-економічній стабільності нашого району, добробуту та злагоді наших громадян. Ми довели, що разом здатні творити потенціал району. Найперше, пр.
     Я щиро вдячний кожному з вас, дорогі земляки,  що ми цей рік прожили разом, за вашу віру і підтримку. Маю надію, що і надалі нас єднатиме найважливіше – почуття обов’язку та відповідальності перед  нашим майбутнім, перед дітьми та внуками.
     Від душі вітаю вас, дорогі земляки, з Новим роком та Різдвом Христовим. Хай цей рік стане для усіх роком добрих перемін, виправдає наші надії і прагнення, принесе достаток і добробут родинам. А для України хай буде прийдешній рік -  роком зміцнення і утвердження державності, соціально-економічного зростання, духовного оновлення та процвітання, а найголовніше – миру і спокою.
     Щиро прагну щоб рік пройшов під знаком миру і добра, любові та поваги, щоб став роком чистих помислів та добрих справ.
      Хай береже вас Бог, дарує усім силу, мудрість та  любов. Хай ваша праця, ваша віра у краще майбутнє сприяють розбудові та розвитку нашого району та держави в цілому.
      З Новим роком та Різдвом  Христовим усіх вас, дорогі мої земляки!