Купальське свято - дивовижне і чарівне дійство! .»

Захоплююче та видовищне святкування Івана Купала – свята літнього сонцестояння, свята тепла, молодості та кохання відбулося на березі річки Полква та на Співочому полі у Теофіполі.

 Учасниками театралізованого Купальського дійства виступили народні аматорські колективи територіальних громад району, талановита молодь – солісти, вокалісти, танцювальні колективи. У парку культури та відпочинку у світ духової музики поринули присутніх народні аматорський духові оркестри з Шибени та Турівки, муніципальний оркестр з Теофіполя - майстерно виконували найвідоміші мелодії українських композиторів.

Перший заступник голови РДА Петро Вільшинський  сердечно привітав усіх з найдавнішим і найулюбленішим святом. «Його ще називають святом надій, щастя і долі. А це - найголовніше чого прагне людина. Тож щиро бажаю усім вам, дорогі земляки, аби стали реальністю усі ваші надії, щоб усі ви були щасливими, а доля завжди вам посміхалася. Аби віночок кожного плив по чистій джерельній воді», - побажав Петро Григорович.

Присутні на святі також мали можливість побачити різноманітні майстр-класи: вязання кручком, лялька-мотанка, українська вишивка, орігамі, вишивка шовковою стрічкою. Діти розважалися на різноманітних атракціонах.

Зачаровували своїм колоритним співом аматорські колективи сільських будинків культури, окремих гуртів та виконавців. На артистів перевтілилися наймолодші талановиті виконавці. Справжні купальські дива розпочалися трішки пізніше. Були тут і справжні купальські дива: вогонь, Купало та Марена - за народними звичаями та традиціями.

 Побували присутні у світі чарівної казки, що не відбулася б без належної підтримки небайдужих людей.

Завершилося дійство святковим феєрверком, за сприяння меценатів району, та молодіжною дискотекою. Атмосфера свята забезпечила кожному з присутніх чудовий відпочинок, доповнила цю «купальську гармонію» і матінка природа: ні вітру, ні краплини дощу… .